Temní samurajové hokutó

Moderátor: Eagle

Temní samurajové hokutó

Příspěvekod Návštěvník » 29.5.2006, 17:50

Zajímalo,kdo byli.Zatím sem na ně nikde nenarazil.Narazil jsem na ně při čtení jednoho časopisu,ale nic tam o nich psané nebylo.Znáte je?
Návštěvník

Příspěvekod xsahrus » 11.8.2006, 13:21

Toto je vse co jsem zatim nasel:

Objevil se samuraj jménem Kaziwake. Stal se jedním z nejsilnějších samurajů. Avšak – jednoho nešťastného dne svého pána nezvládl uchránit a jeho pán zemřel. Jako správný samuraj měl vykonat seppuku (obřadní sebevražda - pro neznalce). Nestalo se tak. Byl silný jako málokterý muž a nechtělo se mu zemřít. Stal se vyhnancem, róninem. Ostatní samurajové ho pronásledovali, ale byli i takoví, kteří v něho věřili. Založil svou vlastní skupinu, složenou převážně z jeho nynějších bratrů, róninů. Nějak zvláštně se pojmenovali(hokuto) ,ale do podvědomí lidí se dostali pod názvem Temní samurajové, podle černé barvy jejich oblečení, a i oni si tak začali říkat. Kaziwake vytvořil svůj vlastní řád a jejich styl života je většině lidem skryt. Nikdo kromě nich neví,co je jejich cílem. Ale sem tam se objevují a do politiky taky zasahují. To je asi vše,co ti můžu povědět...

Bohuzel to co jsem nasel vypada spis jako smysleny pribeh nez pravda, takze asi hledat jinde.. :mrgreen:
the truth is out here
xsahrus

Zpět na Historie