Čeští výrobci a leštiči

Moderátor: Eagle

Re: Čeští výrobci a leštiči

Příspěvekod Agog » 13.3.2016, 21:11

Patrick píše:Agogu! Buď jsi lhář nebo nechodíš na svůj vlastní facebook. Případně kombinace, vyber si. Vím, že jsi to tam měl, udělal jsem kontrolu a opět se mi navalilo.

Jako to že tam mám umělec? :-) Když jsem tenkrát stránku zakládal tak tam nic vhodnějšího nebylo, jen artist. To to nebylo ani přeložený snad ještě. Anebo jsem se inspiroval u soukmenovců už si to nepamatuju. Anebo že to o mě lidi píšou?
Jó to já neovlivním. Ikdyž jsem to už kolikrát psal vedou si pořád svoje. No co má chudák člověk dělat, takový obvinění z umění se těžce snáší :D

Edit: Jó tak už nemám, Patrick může klidně spát. Místní firma je ok. Už mě to označení samotnýho štvalo.

Patricku když budeš hodnej tak ti někdy ukážu nějaký techniky, který už neumí ani v Japonsku. Zadarmo to ovšem nebude :-)
Agog

Příspěvekod Patrick » 18.3.2016, 15:17

Teď jsem se skoro dojal. :D psal jsem o tom, co jsi tam zadal. Co ti kdo nalhává je mi fakt jedno. Jsou-li to kapacity z Ameriky a kutilové z Francie potom obzvlášť. :lol:
Že máš svoje tajemné techniky nepochybuji. Proto ty povrchy vypadají tak nepřirozeně. Takže díky, nemám zájem.
Analyzátor
Patrick

Příspěvekod cyro » 18.3.2016, 16:48

Je pravda ze na facebook nemam cas, ale vravel som z priamej skusenosti pocas Token Kai, kde som si mohol vypocut nazor riamo od japonsktch znalcov a inych aj uznanich umecov, ktory mali moznost si pozriet jeho pracu nazivo.
cyro

Příspěvekod Agog » 25.3.2016, 18:57

Cyro díky, ale pravda je, že chvály se člověk nenají. Obzvlášť od laické veřejnosti kterou je docela snadné nadchnout. Jedinná přínosná je pozitivní i negativní kritika od někoho kdo v daném oboru něco dokázal.

PATRICK: Až se budu chtít pobavit tak zase přijdu :-)
Agog

Předchozí

Zpět na Obecná diskuse