Nové filmy s účastí japonského meče

Moderátor: Eagle

Nové filmy s účastí japonského meče

Příspěvekod Pepa » 3.5.2006, 11:39

Při dnešní návštěvě novinek jsem si všiml dalšího dílu seriálu fffilm. Je v něm odkaz na trailer filmu DOD (Dead or Alive) - http://www.femalefirst.co.uk/movies/Dea ... ml#trailer .. meče se v ukázce vyskytovali docela často, nechme se překvapit co z toho nakonec bude.
Pepa

Příspěvekod Hara.Tadayasu » 1.11.2006, 14:56

Dead or Alive od Takashi Miikeho?
To je vždycky řež, ať už meči, či čímkoli jiným. :)

BTW, stahuju jedničku, dvojka čeká ve frontě..
Hara no Ginzan Tadayasu
原の銀座忠泰
Hara.Tadayasu

Re: Nové filmy s účastí japonského meče

Příspěvekod Ronin-2009 » 28.7.2010, 8:19

Vážení přátelé Japonska,
shlédl jsem tenhle film-detektivku,ale s hezkými japonskými interiéry,hezkou gejšou a překvapivým koncem. :D Dojde taky na meče,ale docela málo.... :(
Ale pro pochopení rozdílů kultůr aspoň z pohledu evropana je to jistě zajímavý fim....
http://www.csfd.cz/film/230078-inju-bes ... ext=124146
Ronin-2009

Re: Nové filmy s účastí japonského meče

Příspěvekod Agog » 27.11.2010, 8:47

Inju bych jako náhled do rozdílu kultur nedoporučil, film jsem viděl už před delší dobou a jelikož vyplynul do prázdna už si detajly moc nepamatuju. Obrazová atmosféra je docela dobrá, ale žádné mystérium se nekoná. Už jen způsob kterým přišel hlavní hrdina ke zbrani je přitažený za vlasy, to by neprošlo ve společnosti naší a kór japonské. Jen proto aby mohl film vůbec dojít ke konci. To že hlavní hrdina jedná přesně podle scénáře ostatních postav je taky hodně velká fantazie. Celkově souhlasím s procentuelním hodnocením CSFD. Pro poznávání kultury doporučuji nějaký dokument bez mystérií.
Agog

Zpět na Film