Výstava japonských mečů ve vimperku

Moderátor: Eagle

Výstava japonských mečů ve vimperku

Příspěvekod soviet » 22.5.2007, 10:19

Sem strašně natěšenej na tuhle výstavu i když sem student nevlastnící auto ale strašně rád bych se tam podíval. Hlavně toho 3.6 kdy je program nejpestřejší. Kde se dají sehnat lístky nebo sou jen na místě? Kde to přesně je? Na mapě sem našel http://www.mapy.cz/searchScreen?query=v ... z%C3%A1mek
je to v tom muzeu nebo v tom zámečku? Já vím ptám se moc ale chci si být jistý. Škoda že jen neznám někoho z prahy kdo by tam dva studenty vzal s sebou autem ale ty doby kdy si lidiv věřili sou už dááávno pryč jako doba samurajů úcty a pochopení a to je škoda.

Díky za odpovědi.. Jo a říkají mi Shimii .)
baka? :)
soviet

Re: Výstava japonských mečů ve vimperku

Příspěvekod admin » 22.5.2007, 17:14

soviet píše:Sem strašně natěšenej na tuhle výstavu i když sem student nevlastnící auto ale strašně rád bych se tam podíval. Hlavně toho 3.6 kdy je program nejpestřejší. Kde se dají sehnat lístky nebo sou jen na místě? Kde to přesně je? Na mapě sem našel http://www.mapy.cz/searchScreen?query=v ... z%C3%A1mek
je to v tom muzeu nebo v tom zámečku? Já vím ptám se moc ale chci si být jistý. Škoda že jen neznám někoho z prahy kdo by tam dva studenty vzal s sebou autem ale ty doby kdy si lidiv věřili sou už dááávno pryč jako doba samurajů úcty a pochopení a to je škoda.

Díky za odpovědi.. Jo a říkají mi Shimii .)

POZOR změna !! .. program a originály podle posleních informací nebudou vystaveny v červnu ale !! ... 5 a 6 . července ... !!
admin
Site Admin

Příspěvekod soviet » 22.5.2007, 17:43

POZOR změna !! .. program a originály podle posleních informací nebudou vystaveny v červnu ale !! ... 5 a 6 . července ... !![/quote]

opravdu? To je jen dobrá správa že mám víč asu hledat odvoz protože se spolíhat na MHB a ČD nechci .) Nemohl by jste moc prosím dát sem něaký odkaz na kterím tedy jestli vůbec jsou něaké informace? :) Ale díky moc za info .)
soviet

Příspěvekod admin » 22.5.2007, 17:49

soviet píše:Nemohl by jste moc prosím dát sem něaký odkaz na kterím tedy jestli vůbec jsou něaké informace? :) Ale díky moc za info .)

www.katana.cz .. vše, co se dozvíme, budeme házet na hlavní stránku ;)
admin
Site Admin

Příspěvekod soviet » 22.5.2007, 17:53

www.katana.cz .. vše, co se dozvíme, budeme házet na hlavní stránku ;)[/quote]

oki super mockrát vám děkuju sem strašně nadšený z tý výstavy :) možná se tam potkáme .)
soviet

Zpět na Výstavy