Server katana.cz shání autory

Moderátor: Eagle

Server katana.cz shání autory

Příspěvekod admin » 27.3.2006, 9:38

Sháníme redaktory pro server katana.cz - články nemusí být nutně nové, pokud jste je již publikovali a nejsou zatěžkány právy na zveřejnění můžeme přijmout i tyto.

Pro autory máme připraveno několik drůhů odměn. Majitele internetových stránek potěší balíčky reklamy na serveru zdarma, zájemce o tématiku dárky a slevy u našich sponzorů.

pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte nás na mailu info@katana.cz

těšíme se na spolupráci!
admin
Site Admin

katana.cz

Příspěvekod Milan » 15.4.2006, 14:20

Kdy začne server fungovat (zveřejnění článků, recenzí apod.)? Už je to nějaký pátek, co je tahle doména aktivní :)
Milan

čekáme to každou chvíli ;)

Příspěvekod admin » 15.4.2006, 18:50

Již mám v mailu první článek a příslib dalších .. sám teď na moc věcí nemám příliš času, každopádně cca do týdne snad přijdou nějaké novinky pro www.repliky.info tak by dalším článkem mohla být nějaká fotoreportáž ;) .. Čili start je nadohled 8)

Velice bych ocenil nějaký článek jako recenzi knihy o mečích nebo podobnou tématikou. Za takový nabízím jako honorář nějakou další knihu (třeba opět k recenzování :) ..).

Z mého pohledu se k něčemu tvořivějšímu než je dodělání alespoň trochu fungujícího redakčního systému nedostanu dříve něž v červenci :( .. proto je každá pomoc vítaná !!
admin
Site Admin

Knihy

Příspěvekod Milan » 15.4.2006, 23:47

Můžu se mrknout v knihovvně, ale moc bych nevěřil tomu, že tam najdu něco s tématikou mečů... Ale za pokus nic nedáme, že :)

Ale, ale, koukám, že přece jen něco... Hurník Zdeněk - Samurajský meč
Jackson Steve - Samurajský meč

Že jsem to předtím přehlédl.. No, určitě si to vypůjčím a případně napíšu recenze...
Milan

Knihy

Příspěvekod Ravenek » 18.4.2006, 21:07

Tak jsem si udělal objednávku v knihovně, ve čtvrtek si knížky vyzvednu. Ani jsem si neuvědomil, že Hurníkovu knihu máte přímo v nabídce, alespoň nebudu recenzovat něco nesehnatelného :)

Jinak jsem v tvůrčím nadšení rozepsal několik článků, konkrétně pohled na meče ve filmech (několik navazujících článků) a taky návod pro výběr meče, ale kdoví, kdy to bude hotové. Až moc dobře se znám na to, abych věděl, jak těžko se vracím k rozdělané práci :)

No, snad se katana.cz rychle rozjede :)
Ravenek

další dostupná literatura

Příspěvekod Samurai » 1.6.2006, 12:51

Pokud chcete, další dostupná kniha s tématikou je Moudrost samurajů, jenž je českým překladem originálu Hagakure (ukryto v listí).
Jinak lze objednat u Planky z českojaponské společnosti o bulletiny zabývající se touto tématikou a obsahující dostatek informací.
Samurai

Příspěvekod gespa » 2.6.2006, 16:05

Ještě tu mám taky jeden tip:

titul Zbraně a zbroj samurajů
podtitul Dějiny japonského zbrojířství
autor I.Bottomley&A.P.Hopson
anglické vydání Arms and armour of the samurai

v češtině vydalo nakladatelství Svojka&Co. v roce 1998

moc hezká knížka s pěknými fotografiemi a uceleným rozborem, byť zaměřená více na celkovou výzbroj včetně historických souvislostí než jenom na meče...

BTW: nějaké recenze či články k tomuto tématu bych rád napsal, ale bohužel tradiční krpa - času moc není a navíc poslední dobou nějak nechytám ani "slinu"... :(
Ale kdyby se náhodou něco přeci jen urodilo, tak se rád ozvu.
gespa

Příspěvekod Mythos » 5.4.2007, 16:46

Chci se jen zeptat, zda funguje onen email. Poslal jsem na něho 2 články a zatím se nic neděje .... ani písmenko zdali mail došel. 8)
Mythos

Re: další dostupná literatura

Příspěvekod Agog » 23.3.2008, 15:38

Samurai píše:Pokud chcete, další dostupná kniha s tématikou je Moudrost samurajů, jenž je českým překladem originálu Hagakure (ukryto v listí).
Jinak lze objednat u Planky z českojaponské společnosti o bulletiny zabývající se touto tématikou a obsahující dostatek informací.

Otazka je jak by se staveli k zverejnovani textu bulletinu na internetu. Rozhodne jsou tam ale nektere texty co maji hodne co rici. Napriklad jak se divat na japonsky mec.
Agog

Zpět na Připomínky a návrhy