Problém.

Moderátor: Eagle

Problém.

Příspěvekod KAN » 1.10.2006, 21:13

Při zadávání příloh:viz "NCO Shingunto",nebyl jsem schopen poslat více zpráv za sebou.Stále mě to odkazovalo někam.Nejsem jazykově vybaven
a tudíž nevím kam.To že můžu poslat pouze 3 přílohy jsem pochopil,ale nemohl jsem poslat nové, a tak jsem to udělal tak jak to šlo,prostě do mého předešlého příspěvku,ale nechápu,že do předešlého to šlo ,ale do nového ne.Prosím ADMINA ,aby mi vysvětlil regulerní postup,nebo logiku
zadávání příspěvků s přílohou.Díky KAN.
KAN

prilohy

Příspěvekod admin » 2.10.2006, 17:51

tak sem koukal v administraci - jsou povoleny 3 prilohy defaultne (tedy od "vyrobce", zrejme by to melo stacit .. jde o to nezacpat forum prispevkem s moc prilohama ;) ..).

kam to posilalo nevim, nestalo se mi to - az to zas neco napise, pouzit ctr+c ..

jinak resit vic zpravama - predpokladam ze nema cenu davat vic jak 3 prilohy ke zprave, nebo to mam prenastavit ? ... (nekomu je to dost, nekomu bude i 10 malo ;)) .. ja bych to nechal ..)
admin
Site Admin

Příspěvekod KAN » 2.10.2006, 21:22

mno je možné že byla chyba na sereru nebo i v aplikaci fóra .. těžko říct .. každopádně pokud by se to ještě projevilo, bylo moéžné problém replikovat tak bychom to mohli vystopovat a vyřešit, pokud to ale nenastává cca více než 1 za půl roku tak bych to neřešil - vynaložená energie by se nerovnala výsledku ;) ..
KAN

Re: Problém.

Příspěvekod zm » 9.12.2009, 17:28

Nevím jestli je to problém. Asi ne, ale dovoluji si navrhnout, zda by u příspěvků a názvů témat nemohlo být např.místo "st pro 09, 2009" uváděno třeba "středa prosinec 09, 2009" nebo ještě lépe "středa 9. prosince 2009" nebo v jiném formátu ale v celých názvech. Místa na to je tam poměrně dost.
A možná i lepší barevné (kontrastnější) rozlišení mezi jednotlivými příspěvky. Alespoň mně by to umožnilo lepší orientaci.
Dávám to jen jako podnět ke zlepšení.
Díky, Zdeněk 8)
Je toho víc, než kolik oko postřehne ...
zm

Zpět na Připomínky a návrhy